Redo för nästa steg?

Vill du veta hur vi på Ohlsson & Co kan hjälpa er?

Härligt! Lämna några rader till oss nedan så tar vi nästa steg tillsammans. Behöver inte vara krångligare än så.

Vår nästa kollega? Spännande! Skicka mer än gärna in en ansökan så lovar vi att höra av oss så snabbt som möjligt. Även om vi inte utannonserar någon tjänst vill vi gärna höra från dig. Du skickar in din ansökan till jobb@ohlssonco.se. Vi ses!

Hej! Det är vi som är Ohlsson & Co.

Klas Olsson

VD & marknadskoordinator
klas@ohlssonco.se
070-8770504

Sofi Forsberg

Copywriter & Sociala medier
sofi@ohlssonco.se
073-2064764

Mari Olsson

Ekonomiansvarig
marie@ohlssonco.se
070-8946069

Andreas Malm

Webbdesign & Analys
andreas@ohlssonco.se
073-9815203

Karl Olsson

Grafisk designer & rörlig produktion
karl@ohlssonco.se
070-8969525

Per Forsberg

Utvecklare
per@ohlssonco.se
0708645981